Новини України. 4 березня. Державна автомобільна інспекція буде відсторонена від проведення технічного огляду автомобілів.

Анатолій Могильов
Анатолій Могильов

Про це на робочій нараді напередодні домовилися Уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський та міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

«З міністром внутрішніх справ у нас повне взаєморозуміння. Ми домовилися, що вже найближчим часом ДАІ буде відсторонено від проведення техогляду. Далі цим займатимуться приватні станції діагностики», – заявив Михайло Бродський.

Сама процедура перевірки технічного стану автомобілів буде спрощена, а вартість її проведення – суттєво зменшена. Також пластикові талони про проходження техогляду будуть замінені на паперові і їхня вартість знизиться на порядок.

Крім того, Уповноважений з питань дерегуляції повідомив, що наповнення аптечки буде приведено у відповідність до європейських норм, і перелік медикаментів у ній буде зменшено.

«Водії самі зможуть формувати аптечки, всі лікарські засоби будуть у вільному продажу. Якщо вийде термін придатності якогось препарату, водію достатньо буде замінити лише його, а не купувати нову аптечку, як зараз», – зауважив Михайло Бродський.

Ще один напрямок дерегуляції стосується скасування нотаріально завірених довіреностей на право керування транспортним засобом. Михайло Бродський домовився із Анатолієм Могильовом відпрацювати відповідну законодавчу базу.

Джерело Урядовий портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.