Новини світу. 7 березня. Творець соціальної мережі Марк Цукерберг завів сторінку для свого собаки по кличці Бестія, яка збирає “друзів”по всьому світу.

Марк Цукерберг з псом
Марк Цукерберг з псом

Для своєї улюблениці Марк Цукерберг створив власний аккаунт на Facebook, який за кілька годин додали в “друзі” більше двох тисяч чоловік.

Подібним кроком 26-річний творець всесвітньо відомої соціальної мережі захотів показати, що вважає непотрібним приховувати від аудиторії цікаві факти особистого життя.

На багатьох з виставлених Цукербергом на загальний огляд фотографій, бестію обіймає сам господар або його наречена Прішілія Чан.

“Я намагаюся зробити світ більш відкритим, допомагаючи людям знаходити один одного”, – стверджує творець мережі на власній сторінці.

Раніше низка інцидентів, що сталися з користувачами Facebook, виявили грубе порушення правил соціальної мережі і гостро підняли питання про безпеку особистої інформації на Facebook.

Нещодавно Цукерберг вніс зміни в деякі настройки, що дозволяють простіше і надійніше розмежовувати приватну і публічну інформацію на сторінці.

пес Цукерберга Бестія

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.