Новини економіки. 10 березня. Міжнародний валютний фонд на замовлення США провокує в Україні голодомор.

Євген Царьков
Євген Царьков

Про це заявив народний депутат України, перший секретар Одеського обкому КПУ Євген Царьков, повідомляє Газета.Уа.

На переконання Царькова, умова МВФ, висунута Україні, про необхідність лібералізувати ринок зерна відповідно до вимог СОТ – це “черговий випадок безприкладної нахабності, з якою ця організація втручається у внутрішні справи нашої країни”.

“Цією вимогою МВФ поставив під сумнів право українського уряду забезпечувати продовольчу безпеку. А Кабмін замість того, щоб заявити про свою жорстку позицію, всіляко догоджає лакеям західного капіталу і виконує всі їхні забаганки”, – сказав комуніст.

“А якщо завтра Міжнародний валютний фонд зажадає заради економії розпустити українські Збройні Сили, уряд тут же кинеться виконувати цю антидержавну вимогу?” – запитав нардеп.

За словами парламентарія, Компартія наполягає на припиненні співпраці з МВФ і зараз, коли “фонд приєднався до кампанії з організації голоду в країні, яку ведуть США“.

Нагадаємо, згідно з проектом Меморандуму про економічну та фінансову політику, узгодженому українською стороною та місією МВФ, однією з нових умов, висунутих Україні, є необхідність лібералізувати ринок зерна відповідно до вимог СОТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.