Новини політики. 18 березня. Верховна Рада перевірить обставини підписання Юлією Тимошенко газового договору з Росією.

А про що йшлося в газових угодах Тимошенко й справді досі невідомо

Народні депутати будуть розслідувати, чи не допустила Юлія Тимошенко державної зради, підписавши в 2009 році газові угоди між Україною і Росією.

Для цього у Верховній Раді була створена тимчасова слідча комісія, яка розслідуватиме обставини підписання газового договору.

Інна Богословська, депутат Партії регіонів та ініціатор створення комісії, пояснила, що її побоювання щодо сумлінності Тимошенко викликані існуванням багатомільйонних боргів корпорації ЄЕСУ перед міністерством оборони Росії і “Газпромом“.

За словами Богословської, ці борги утворилися в той період, коли корпорацією керувала Юлія Тимошенко.

Депутат вважає, що можливо є зв’язок між наявністю непогашеного боргу Тимошенко і її згодою на високі ціни на газ, які отримала Україна у результаті газового договору.

У той же час, соратник Тимошенко, екс-віце-прем’єр Олександр Турчинов вважає, що створенням такої комісії влада намагається відволікти увагу людей від своїх провалів.

“В Україні уряд не здатний управляти процесами, в Україні цінове свавілля. У цих умовах єдиний метод, який пропонує влада, – це нова атака на Юлію Тимошенко“, – вважає Турчинов.

Нагадаємо, раніше прем’єр Микола Азаров заявив, що Юлія Тимошенко в 2009 році підписала невигідний газовий контракт, в обмін на списання її боргів перед Росією.

Джерело Точка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.