Новини України. 11 березня. Колишній прем’єр-міністр, лідер партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Юлія Тимошенко називає непродуктивними спроби представників чинної влади перекласти відповідальність за свої провали в перший рік роботи на опонентів.

Юлія Тимошенко
Тимошенко: Азаров вже нічого не вирішує

Про це вона сказала на прес-конференції.

“Непродуктивним є сьогодні в перший рік звалювати всі провали чинної влади на мене особисто, а вже після першого року – на світову економіку. Не потрібно звалювати, потрібно відповідати за себе й мати мужність відповідати, за себе відповідати. І соціально-економічний провал – на совісті (Президента Віктора) Януковича”, – заявила Тимошенко.

На її думку, перший рік роботи Кабінету Міністрів Миколи Азарова продемонстрував, що уряд не приймає ніяких рішень у державі.

“Не існує уряду Азарова, потрібно залишити в спокої цю літню стомлену людину – пана Азарова, – який уже нізащо не відповідає, нічого не вирішує й ніякі програми не втілює. Насправді сьогодні діє Янукович і його оточення замість уряду”, – додав екс-прем’єр.

Вона вважає, що всі рішення приймаються Адміністрацією Президента, тому й відповідальність за ситуацію в країні несе виключно глава держави.

Тимошенко вважає, що за рік своєї роботи владі не вдалося провести ніяких реформ.

“Ніяких реформ не існує. Всі реформи, які вони проводять – це будівництво вертолітних майданчиків для блакитного вертольота, це закупівля люстр по 50 тис. доларів, це будівництво межигір’їв й, можливо, ще деякі нюанси, пов’язані з операцією на коліні”, – сказала вона.

Лідер “Батьківщини” упевнена, що за рік роботи Кабміну соціально-економічна ситуація в країні тільки погіршилася, що спричинило зростання цін на продукти харчування, житлово-комунальні послуги, бензин і нафтопродукти.

За матеріалами Українські Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.