Новини України. 19 березня. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє, що не перекладає на інших своєї відповідальності за кадрові помилки і не соромиться їх визнавати.

Тимошенко: я визнаю свої помилки

“Я визнаю свої помилки і я несу відповідальність за якість людей, за їх здатність тримати позицію, людей, які приходять у фракцію. Безумовно, ніхто не очікував, що буде такий тиск на людей, що буде скасовано Конституцію. Ніхто не очікував, що будуть такі репресії через силові структури, але, не зважаючи на це, я несу відповідальність за кожну людину. Кожна така людина – це біль в моєму серці, це втрата. Тому я несу відповідальність і ні на кого її не перекладаю”, – сказала Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу “Інтер”, повідомляє сайт лідера БЮТ.

Лідер партії “Батьківщина” вважає, що кожна людина, незалежно від її статусу в політиці чи в житті, повинна не лише визнавати свої помилкові дії, але й мати мужність вибачитися за них.

“Коли була криза, я так само, знаючи, що робиться навколо мене, не перекладала відповідальність. І мені не соромно. Я завжди можу сказати, що я вибачаюсь за кожну помилку, яку я зробила, тому що я людина. І кожна людина може робити помилки. Якщо я десь не такий крок, я роблю висновки, визнаю помилки, але йду далі. У мене немає подвійних стандартів в моїй меті. У мене немає подвійних стандартів в служінні Україні. Але з помилками кадровими, безумовно, ми сьогодні стикнулися, і це боляче”, – зазначила вона.

“Я думаю, що всі ми, як нормальні люди, стикаємося зі зрадами… Згадайте, як колись в КДБ або в ЦРУ підбирали розвідників, перевіряли десятками років, готували в спеціальних умовах, а потім вони все рівно ставали подвійними агентами. Ніхто не застрахований від кадрових помилок”, – вважає Юлія Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.