Новини України. 11 березня. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко вважає, що державну телекомунікаційну кампанію “Укртелеком” було продано урядом за низькою ціною, що суперечить інтересам держави.

Україна втратила $3-4 мільярди від приватизації "Укртелекому"

“Сьогодні в знаковий день роковин уряду ще і здали “Укртелеком”. У народу України з сьогоднішнього дня вже “Укртелекому” немає. За моїми оцінками, країна від тіньової приватизації “Укртелекому” втратила, як мінімум 3-4 млрд. доларів“, – заявила сьогодні Юлія Тимошенко на прес-конференції.

Лідер партії “Батьківщина” зазначила, що така низька ціна, за яку продали “Укртелеком”, може свідчити про тіньовий характер його продажу.

“Я думаю, що “Укртелеком”, який був проданий сьогодні по стартовій ціні, був проданий по домовленості і за ціну значно нижчу, ніж реально він коштує”, – цитує Тимошенко персональний сайт лідера БЮТ..

“Так само, як шельф Чорного моря, як “Укртелеком”, як інші стратегічні родовища держави, як земля в Криму під Чорноморським флотом, я думаю, що досить швидко у нас буде нагода повернути все назад державі, і ми не дозволимо в подальшому так здавати наші ідеали і цінності”, – наголосила Юлія Тимошенко.

Як відомо, сьогодні, 11 березня, Фонд державного майна продав 92,79% акцій телекомунікаційної компанії “Укртелеком” компанії “ЕСУ” за 10,575 млрд. гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.