Новини України. 26 березня. Віце-прем’єр-міністр — міністр соціальної політики Сергій Тігіпко обіцяє піти у відставку, якщо не буде реалізована так звана «пенсійна реформа».

Сергій Тігіпко
Тігіпко готовий піти у відставку, якщо жінкам не підвищать пенсійний вік

«Якщо в червні-липні максимум ми не приймемо цих рішень, моя позиція буде дуже проста – я піду у відставку», — пообіцяв українцям реформатор Сергій Тігіпко в ефірі телеканалу «Інтер» увечері в п’ятницю, 25 березня.

«Я залишився практично на тих же позиціях, на яких був. Я погодився з тим, що ми можемо ще місяць-півтора, максимум два, попрацювати, щоб пояснити людям ті чи інші положення пенсійної реформи, але я абсолютно упевнений, що в цю сесію до кінця скажімо червня, ми просто зобов’язані прийняти пенсійну реформу», — зазначив він.

«Я дійсно вважаю, що ми повинні максимум до червня провести максимальну кількість реформ, зокрема пенсійну, я не вірю, що у вересні, коли попереду будуть вибори, ми зможемо нормальні реформи проводити», — заявив Тігіпко.

Як відомо, так звана «пенсійна реформа» передбачає підвищення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років шляхом його збільшення на 6 місяців щороку.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.