Новини економіки. 24 березня. Віце-прем’єр-міністр, лідер парії «Сильна Україна» Сергій Тігіпко виступає за відмову від державної власності на українську газотранспортну систему.

Тігіпко хоче продати ще один прибутковий об'єкт України

«Зберегти статус ключового транзитера Україна зможе тільки в тому випадку, якщо оперативно запропонує реальну схему акціонування газотранспортної системи за участю європейських енергетичних концернів і Газпрому», – цитує заяву Тігіпка прес-служба партії «Сильна Україна».

«Лівія, яка була одним з найбільших постачальників нафти і газу до Європи, на тривалий час виведена з гри. Можуть виникнути питання і з постачаннями палива з інших арабських країн. З політичних міркувань може бути припинена атомна генерація. Все це поверне східному напрямку пріоритетну роль у забезпеченні Євросоюзу енергією. У таких умовах Україні необхідно зробити все можливе, щоб зростаючий потік експорту російського газу та інших видів палива в країни ЄС пішов саме через нашу територію», – вважає віце-прем’єр.

Тігіпко звернув увагу на те, що поки Захід зайнятий військовою кампанією проти Муаммара Каддафі, російський прем’єр Володимир Путін продовжує розширювати число учасників проекту «Південний потік».

«Енергетична дипломатія Росії вкрай ефективна, і обставини їй сприяють», – вважає лідер партії «Сильна Україна».

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що після модернізації української газотранспортної системи вона залишиться у власності України.

Президент Віктор Янукович виступив за IPO (первинне публічне розміщення) частини акцій Національної акціонерної компанії “Нафтогаз Україна“, щоб залучити кошти на її розвиток.

Міністр палива та енергетики опозиційного уряду, нардеп від БЮТ Олександр Гудима вважає, що продаж хоч однієї акції НАК “Нафтогаз Україна” означає продаж української газотранспортної системи.

Джерело Лб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.