Огляд преси. 28 березня. Кінець світу вже близько – точніше, він настане 21 травня. У цей день проповідник з Каліфорнії Гарольд Кемпінг  очікує другого пришестя Христа.

кінець світу
Кінець світу прийде 21 травня близько 18:00

Близько 18:00, за його прогнозами, 2% населення Землі “піднесуться” в небеса, а інші будуть направлені прямо в пекло, пише The Independent.

“Якщо б Кемпінг виступав зі звичайної кафедри проповідника, його було б легко проігнорувати як чергового релігійного ексцентрика, який невірно пророкує апокаліпсис. Але цей літній пан всюдисущий – він присутній на американських радіохвилях і рекламних щитах – і його неправдоподібний прогноз Судного дня майже неможливо не почути” , – пише автор статті Гай Адамс.

Кожен день 89-річний Кемпінг, колишній цивільний інженер, звертається до своїх послідовників з допомогою Family Radio Network – релігійної радіомовної організації, яка фінансується за допомогою благодійних пожертвувань слухачів. Їх щедрість така велика (активи становлять 120 млн доларів), що мережа нині володіє 66 радіостанціями тільки в США. Понад 2 тис. рекламних плакатів по всій території США прикрашені його слоганами, серед яких: “Сурми тривогу, попереджай людей!”

Кемпінг, який робить програми на 48 мовах, може похвалитися послідовниками по всьому світу, радіостанції у нього є і в ПАР, і в Росії, і в Туреччині. Він стверджує, що за 70 років вивчення Біблії він розробив систему, яка використовує математику для інтерпретації зашифрованих у ній пророкувань. За його словами, кінець світу прийде 21 травня, тому що це буде 722500 днів від 1 квітня 33 року н.е., коли, як він вважає, був розіп’ятий Христос. Цифра 722500 важлива, тому що досягається шляхом двократного множення трьох священних чисел (5, 10 і 17) один на одним.

На його думку, недавні події, такі як землетруси в Японії, Новій Зеландії і на Гаїті, є провісниками майбутнього Судного дня.

Критики відзначають, що Кемпінг вже не вперше пророкує друге пришестя. 6 вересня 1994 сотні його слухачів зібралися в залі в Аламеда (Каліфорнія), марно очікуючи пришестя Христа.

“На той момент я ще не встиг ретельно вивчити значну частину Біблії, – сказав “пророк” минулого тижня. – Але зараз у нас була можливість провести величезний обсяг додаткової роботи, і Бог дав нам незаперечні докази того, що це дійсно станеться”.

За матеріалами The Independent

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.