Новини політики. 22 березня. Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко переконаний, що власники каналу «Інтер» на своєму каналі реалізують концепцію інформаційного «русского мира».

Микола Томенко
Микола Томенко

Про це повідомляє прес-служба політика.

“Микола Томенко назвав очевидним, що концепція перетворення України
у складову «великого русского мира» набирає обертів”, – йдеться в повідомленні.

Як стверджує Віце-спікер, “прихильники цієї концепціє є і в уряді, і в парламенті, і серед власників великого бізнесу”.

“Кожен із “уповноважених представників русского мира” в Україні активно
реалізовує цю доктрину”, – відмітив він.

“Водночас, на переконання Миколи Томенка, для того, щоб відчути всі переваги для українців від «русского мира» варто поцікавитися як відбувається реформа каналу «Інтер». Він зауважив, що останнім часом на каналі з’явилася низка нових програм, які не лише ведуть російські журналісти, а й повне забезпечення яких, починаючи від режисерів, здійснюють команди московських легіонерів. За словами Томенка, щоб не створювати собі проблеми російська команда навіть організацію деяких програм, починаючи із запрошення гостей, веде прямо з Москви”, – говориться в тексті.

Також політики відмічає, що українцям у цих програмах залишаються здебільшого «елітні» допоміжні професії, як-то, помічників, асистентів та водіїв.

Віце-спікер також назвав цікавим, що українська медіа спільнота з розуміння віднеслася до переходу на другорядні ролі, як на каналі «Інтер», так і на інших каналах, де теж спостерігається тенденція утвердження «русского мира».

Не менш цікавим, на переконання Віце-спікера й є те, що, як кажуть експерти, власниками каналу «Інтер» є близькі люди до Голови Служби безпеки України, який за посадою «мусив би застерігати національну інформаційну безпеку, а не реалізовувати інформаційні проекти інших держав».

«Однак, сьогодні складається враження, що це не лише прагнення окремих посадовців, а й загалом загальна стратегія влади – «новый русский мир в Украине построить», – підсумував Микола Томенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.