Новини України. 30 березня. Під час державного візиту Віктора Януковича до Соціалістичної Республіки В’єтнам, Міністр освіти і науки Дмитро Табачник підписав Угоду між Урядом України і Урядом Соціалістичної Республіки В’єтнам про співробітництво в галузі освіти.

Дмитро Табачник підписав угоду з В'єтнамом про співробітництво

Зазначений документ передбачає розвиток та підтримку співробітництва між організаціями і установами обох держав в галузі освіти, сприяння взаємному обміну практичним досвідом та науковою інформацією з питань управління системою освіти, вдосконалення стандартів освітніх та навчальних матеріалів, включаючи навчальні плани і програми.

Одним з найважливіших напрямів співпраці визначено співробітництво вищих навчальних закладів та надання можливості громадянам обох держав здобувати вищу освіту шляхом обміну.

Угода також передбачає обмін науково-педагогічними працівниками для коротко- та довгострокової педагогічної роботи за контрактами, участь учнів і студентів навчальних закладів в олімпіадах, конкурсах, фестивалях та інших заходах, що проводитимуться в Україні та Соціалістичній Республіці В’єтнам.

Довідково повідомляємо, що в Україні зараз здобувають вищу освіту близько однієї тисячі в’єтнамських студентів.

За матеріалами Zaxid.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.