Новини України. 22 березня. Івано-Франківщина. До чотирьох місяців ув’язнення засудив Рогатинський райсуд Івано-Франківщини голову організації “Тризуб” 37-річного Андрія Стемпіцького.

Андрій Стемпіцький

Звинуватили в незаконному зберіганні та носінні вогнепальної зброї — пістолета.

Адвокат Володимир Давимука каже, що лідер “Тризуба” придбав зброю для самозахисту, бо його сім’ї погрожували. Мовляв Стемпіцький не знав, що це вогнепальна зброя. Думав, пістолет із газовими набоями.

“Прокурор залишився незадоволений судом, — говорить перший заступник Стемпіцького Андрій Тарасенко. — Він хотів, щоб Андрія засудили на три роки. Заявив, що в будь-якому випадку буде подавати апеляцію на рішення суду. Відкривати кримінальну справу і засуджувати на декілька років за адміністративне правопорушення — це ні в які ворота не лізе. Андрію дали ще два місяці (два місяці він уже відсидів у СІЗО. — “ГПУ”). Залишають собі час для маневру. За ці місяці може трапитися, що завгодно. Я з ним останній раз бачився ввечері перед арештом. Перебуваю на підписці про невиїзд у Києві, тому на суді не був”.

Лідера “Тризуба” затримали 8 січня цього року в місті Рогатин. Підозрювали в причетності до підриву пам’ятника Сталіну в Запоріжжі торік 31 грудня. У салоні авто Стемпіцького знайшли перероблений пістолет “Зоракі”. До відділку “тризубівця” забрали із трьома синами, серед яких один неповнолітній.

Стемпіцький свого часу відбував покарання, розповідає його дружина Жанна.

“Та судимість у нього погашена так само, як і в нашого президента”, — говорить 39-річна Жанна Стемпіцька.

Джерело Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.