Новини науки. 2 березня. А все тому, що винахідники, вчені, наука в цілому є заручниками фінансових, політичних, соціальних інтересів клану імущих і заручниками грошей у цілому. Яскравим прикладом тут є Нікола Тесла.

Енштейн навмисне обманув увесь світ

Чому так відбувається, що енергонезалежні технології мало кому відомі і нікому не потрібні?

А все тому, що винахідники, вчені, наука в цілому є заручниками фінансових, політичних, соціальних інтересів клану імущих і заручниками грошей у цілому.

Нікола Тесла, геніальний вчений, на патентах якого фактично впроваджувалися всі електротехнічні пристрої, від трансформаторних підстанцій двопровідних ліній електропередачі до електродвигунів змінного струму, продавши свої патенти цих розробок, ще до завершення їх впровадження, розробив основи енергозабезпечення на принципах не потребуючих пристроїв для передачі електроенергії по дротах, розробив ряд способів і пристроїв для отримання електроенергії в будь-якій точці простору з допомогою пристроїв, які самі себе забезпечують електрикою.

Але, на жаль, маховик вибивання грошей із вкладених в електрифікацію країн коштів, вже закрутився, смак влади над залежними від енергоносіїв народами дав свої плоди.

Нікола Тесла не зміг впровадити свої пристрої вільної енергії, безпаливні генератори. Можливість вільного використання енергії не влаштовувала владу імущих і його талант направили на вирішення секретних військових програм. І почалося тотальне обдурення науки, її засекречування і дезінформація. Незгодних залякували або знищували фізично.

Як правило, ці розробки переходили у відомство військових під приводом національної безпеки країни та їх цивільне використання ставало неможливим або носило суто мілітаристський характер.

Все це дозволило майже на сто років загальмувати процес впровадження екологічно чистих технологій, які не вимагають видобутку і транспортування палива, що поляризувало суспільство на жебраків і багатих, загостривши соціальні протиріччя і довело до краю прірви екологію Землі. А наука, як і сто років тому на тому ж роздоріжжі і повинна починати все з початку, навчена гірким досвідом.

Якщо вираз «вічний двигун» – це пропагандистський ярлик, то 2-й закон термодинаміки – це вже, образно кажучи, – «жандарм», що закріплює нав’язаний офіційний догматизм, «колію».

Як відомо, в «доейнштейновскі часи» носієм електромагнітної хвилі вважався ефір – якесь фундаментальне середовище, що заповнює весь простір. У свою чергу, вважалося (зокрема Максвеллом), що електричні і магнітні поля є деформаціями цього середовища. Ейнштейн на початку ХХ століття у своїй СТО оголосив простір порожнім і пустив електромагнітну хвилю «у вільний політ» без носія («усмішка без кота»). Електромагнітну хвилю оголосили «особливою формою матерії» і на цій основі будувалася вся подальша фізика.

Після деякого часу, фізики експериментатори виявили, що простір-то не пустий, а заповнений чимось, що виробляє віртуальні частинки. Це назвали «фізичним вакуумом», але електромагнітна хвиля продовжувала і далі летіти як «особлива форма матерії», сама по собі.

Потім були відкриті додаткові властивості «фізичного вакууму», а останнім часом астрофізики встановили, що простір наповнений «темною матерією» і «темною енергією».

Таким чином, постулат СТО про «порожній простір» виявився блефом! Треба відзначити, що тут химера СТО попрацювала на славу!

Розгрібати завали, нароблені цим «птахом» доведеться ще довгий час.

Маршу безпаливних двигунів БТГ по країнах і континентах не буде поки йде марш невігластва і неписьменності, вилучаються з освіти книги та статті з наявними навіть у 50-70рр розробками, (можна знайти тільки в інеті), нам все вже піднесли винахідники минулих років, на тарілочці.

Країні ходить анекдот: СБУ накрило мережу підпільних гуртків. У них вивчали фізику, хімію, математику та інші шкільні предмети!

«Так що, як бачите, наша хвалена сучасна фізика – суцільне обдурювання»
(Р. Фейнман. Фейнмановские лекції з фізики. М. 1999. Т.7, стор 186).

«… Вся наука і всі її дармоїди, є тільки бандою злодіїв, які підвішені як маріонетки і повинні танцювати під будь-яку музику, яку їх добре закамуфльовані рабовласники вважатимуть за потрібне … … У цій ситуації, можливо, тільки жахлива катастрофа може принести порядок. У досягненні такого об’єднуючого порядку принаймні 90% людства впаде жертвами … »

Джерело Власті нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.