Новини світу. 17 березня. Глава Apple відправив співробітникам японського підрозділу компанії лист з висловленням підтримки і пропозицією допомоги.

Стів Джобс закликає японських працівників звертатися до компанії по допомогу

Генеральний директор Apple Стів Джобс (Steve Jobs) розіслав листи зі словами підтримки працівникам підрозділу Apple в Японії.

«Ми всі пильно стежимо за тим, як розгортаються події в Японії, – йдеться в листі за підписом Джобса, – Наші серця з вами і з вашими родинами, а також з усіма вашими співвітчизниками, яких торкнулася трагедія».

Співробітники японських офісів Apple, заявив Джобс, можуть розраховувати на підтримку з боку компанії: “Якщо вам потрібні час або кошти, щоб побачитися з родичами або допомогти їм, зверніться у відділ кадрів, і ми надамо вам підтримку. Крім того, якщо вам відомо, що комусь ще потрібно матеріальну підтримку, також повідомте, будь ласка, про це в HR, і ми організуємо доставку допомоги».

Після трагедії Apple відкрила збір пожертвувань для постраждалих у Японії через свій сервіс iTunes. Перерахувати можна від п’яти до двохсот доларів. Зібрані кошти надходять на рахунок американського Червоного хреста. Крім того, компанія оголосила, що у зв’язку з надзвичайною ситуацією в країні відкладає вихід на японський ринок планшета iPad 2. Спочатку планувалося, що пристрій з’явиться в Японії 25 березня.

З 17 січня Стів Джобс знаходиться в безстроковій відпустці за станом здоров’я. Тим не менш, 2 березня глава Apple особисто провів презентацію планшета iPad 2, заявивши, що «просто не міг пропустити таку подію».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.