Новини світу. 26 березня. США вже приступили до наземної операції в Лівії, не дивлячись на заперечення навіть наявності подібних планів з боку адміністрації Обами.

армія США
США вже почали наземну операцію в Лівії

Про це повідомляє американська телекомпанія Fox News.

«У нас є інформація, що американські військові вже знаходяться на території Лівії», – заявив в ефірі найбільш рейтингового інформаційного телеканалу в США її ведучий Білл О’Райлі.

Полковник армії США у відставці Девід Хант заявив, що Пентагон не робить авіанальотів подібного масштабу, як в Лівії, не маючи людей на території цієї країни.

«Вони дуже успішно спрацювали, але не мали контактів з повстанцями, оскільки не знають, з ким власне можна мати справу, – сказав він. – Військові і агенти ЦРУ знаходяться там вже протягом 12 днів».

Підполковник розвідки армії США Тоні Шеффер також заявив, що, за даними його джерел, ситуація йде саме так, як розповів Хант.

І Шеффер, і Хант не бачуть нічого дивного в тому, що Білий дім заперечує навіть наявність планів наземної операції.

«Це не прийнято афішувати», – зазначив Хант.

Також повідомлялося, що міжнародна коаліція активно розробляє план наземної операції на території Лівії.

«Надходить по різних каналах інформація, яка свідчить про те, що країни НАТО за активної участі Великобританії і США розробляють план наземної операції на території Лівії. Скоріш за все, наземна операція почнеться в тому випадку, якщо, за допомогою бомбардувань з повітря і ракетних ударів, альянс не зможе змусити капітулювати режим Каддафі», – сказало джерело.

У свою чергу, НАТО, яке взяло на себе реалізацію на практиці безпольотної зони в Лівії, планує, що військова операція в цій країні, буде тривати 90 днів. При цьому Альянс допускає, що ці терміни можуть бути збільшені.

За матеріалами Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.