Новини України. 3 березня. США закликають владу України уникати вибіркового застосування правосуддя до колишніх чиновників.

Джо Байден
Джо Байден поговорив з Януковичем

Про це сказано в повідомленні прес-служби посольства США в Україні.

У четвер віце-президент США Джозеф Байден провів телефонну розмову із Президентом Віктором Януковичем, під час якої підкреслив, що стратегічне партнерство США й України базується на загальних демократичних цінностях.

У зв’язку із цим він підкреслив важливість того, щоб в Україні не було жодних виборчих переслідувань членів колишнього уряду.

Байден також зазначив, що також є важливим, щоб реформа виборчого законодавства не ущемила права жодних політичних сил. На його думку, дотримання цих принципів сприятиме інтеграції України в Європу й залученню прямих закордонних інвестицій у країну.

Віце-президент США підкреслив зацікавленість своєї країни в зростанні закордонних інвестицій в Україну й обговорив з Януковичем питання законодавчого забезпечення сприятливого інвестиційного клімату.

Як відомо, під час розмови Янукович подякував США за увагу до розвитку демократичних інститутів в Україні.

У грудні 2010 року США висловлювали стурбованість щодо кримінального переслідування представників Кабінету Міністрів, який очолювала Юлія Тимошенко.

За матеріалами Українські Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.