Новини світу. 26 березня. Сьогодні проходить міжнародна акція “Година Землі 2011”. По всьому світу сотні мільйонів людей рівно на годину вимкнуть електрику.

Година Землі
Сьогодні "Година Землі"

Головна мета акції – привернути увагу людей до економії енергії для захисту навколишнього середовища.

“Година Землі” починається з островів у Тихому океані, Новій Зеландії та Австралії, потім охоплює країни Азію, Європу, Африку та Америку.

О 20:30 люди по всьому світі вже вп’яте вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб продемонструвати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату і показати, що їм не байдуже майбутнє нашої Планети.

У 2010 році Україна долучилася до Години Землі та всесвітнього руху вже вдруге, але набагато активніше та більш творчо, аніж у 2009. 20 міст нашої країни разом зі столицею приєдналися до світової спільноти, вимкнувши світло на відомих спорудах та закликавши жителів до активних дій по боротьбі зі зміною клімату: Київ, Одеса, Рівне, Кам’янець-Подільський, Ковель, Львів, Долина, Івано-Франківськ, Луцьк, Дніпродзержинськ, Черкаси, Могилів-Подільський, Бердянськ, Севастополь, Новоград-Волинський, Дубно, Хмільник, Симферополь, Вінниця та Чернігів.

Цього року очікується участь 33-ох міст України в акції.

Година Землі була започаткована Всесвітнім фондом природи WWF в Сіднеї (Австралія) у 2007 році, вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилося більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу, а в 2009 та 2010 більше 4,500 міст у 128 країнах на всіх континентах об’єдналися заради Планети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.