Новини України. 19 березня. Теперішній уряд показав, що він не здатен бути ефективним, тому країні залишається доїдати те, що було зроблено раніше.

Анатолій Гриценко
Гриценко: Україна "доїдає" те, що було створено в Радянському союзі

Про це заявив в інтерв’ю газеті «Слово просвіти» голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, голова партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

«В економічному сенсі уряд Януковича показав, що він не спроможний контролювати економіку країни навіть в її нинішньому стані. Тим більше, не спроможний надихнути її на модернізацію», – заявив він.

За його словами, як і в попередні роки, коли розгорталася світова криза, такими ж темпами, якщо не більшими, продовжують брати кредити, накопичувати боргові зобов’язання.

«Вони вже навіть за оцінками самих урядовців, того ж Тігіпка та інших, виходять за межі критично небезпечних. І лише на обслуговування боргів, які набираються, уже зараз ми витрачаємо третину державного бюджету. А від того потерпають усі, хто фінансується з бюджетної сфери, починаючи від освіти, медицини, силових структур, до пенсіонерів», – цитує народного депутата прес-служба «Громадянської позиції».

Гриценко переконаний, за такого великого боргу не залишається ресурсів на розвиток в інтересах наступних поколінь.

«Ми фактично «доїдаємо» те, що було створено за часів Радянського Союзу. Але з кожним роком старіє інфраструктура, житловий фонд, зростає небезпека техногенних аварій. І тоді можемо дійти до ситуації, коли, як кажуть, скупий платить двічі: витрачатимемо кошти замість розвитку економіки й попередження надзвичайних ситуацій на ліквідацію їх наслідків, а це завжди дорожче, за оцінками експертів, мінімум у десять разів», – підкреслив Гриценко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.