Новини технологій. 31 березня. Проект Skype in the Classroom допоможе викладачам знайти колег з різних країн світу для обміну досвідом та організації спільних проектів.

Skype in the Classroom
Skype запустив соціальну мережу для вчителів

Сервіс інтернет-телефонії Skype запустив проект Skype in the Classroom, призначений для взаємодії викладачів з різних країн світу, повідомляє Mashable.

На сервісі може зареєструватися будь-який викладач, що має рахунок у Skype. При реєстрації користувач повинен заповнити коротку анкету: назвати свої ім’я та прізвище, місце проживання, приблизний вік учнів, предмет, який він викладає, і мови, якими він володіє. Можна також вказати мету, яку він переслідує – це може бути, наприклад, обмін досвідом або пошук навчальних планів.

Після реєстрації користувач може переглядати анкети інших учасників і шукати колег зі схожими інтересами. У розділі «Проекти» (Projects) викладачі можуть обговорювати варіанти співпраці (наприклад, організація спільного уроку в двох класах через Skype), а в розділі «Ресурси» (Resources) – обмінюватися посиланнями на корисні в навчальному процесі сайти, відеоролики, зображення і так далі.

Спільноту Skype in the Classroom запустили в грудні 2010 року в режимі бета-версії. В мережі зареєструвалося вже близько 5 тисяч осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.