Новини спорту. 3 березня. Відео. У стартовому поєдинку 20-го туру проти “Севастополя” “Шахтар” вирвав перемогу у компенсований час – 1:0.

шахтар
"Шахтар" вирвав перемогу в "Севастополя"

90 хвилин матчу команди зіграли з рахунком 0:0. Суддя додав до матчу 5 хвилин і на останній Адріану влучно підставив голову після серії рикошетів. Таким чином донецький  “Шахтар” зміг  продовжити свою переможну  серію, розпочату в першій частині чемпіонату України.

ФК Севастополь – Шахтар – 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 – Луїс Адріану (90).

“Севастополь”: Веремко, Гвініанідзе, Болохан (Воронін, 62), Допілка, Дуляй, Шевелюхін, Жабокрицький (Анд. Шевчук, 88), Левандовські, Ференчак, Агахова, Ібраїм (Скоба, 60).

“Шахтар”: П’ятов, Ракицький, Срна, Чигринський, Рац, Жадсон (Едуарду, 46), Мхітарян, Коста (Алекс Тейшейра, 74), Степаненко, Вілліан (Віценець, 46), Луїс Адріано.

Попередження: Вілліан (35), Ібраїм (45), Шевелюхін (61), Левандовські (90)