Новини культури. 12 березня. «Мисливцям за привидами» доведеться почекати: режисер і продюсер Айвен Райтман вирішив зайнятися іншим проектом – «Рятувальниками Малібу».

Рятувальники Малібу
Райтман зробить команду рятувальників Малібу клоунами

Райтман замахнувся на святе – він перетворить на кінокомедію культовий серіал «Рятувальники Малібу». Поки що його зупиняє тільки відсутність відповідного сценарію, але він не покидає надії.

«Ми задумали цікаву річ, і ця класична ідея буде чимось новеньким для сучасних глядачів», – сказав Райтман в інтерв’ю.

Подробиць щодо майбутнього шедевра він розкрити не міг – через відсутність сценарію і хоч якогось кастингу. Одне зрозуміло – в нових «Рятувальниках» Памелі Андерсон навряд чи вдасться приміряти червоний купальник.

«Рятувальники Малібу», які розповідають про нелегкі будні служби порятунку на тихоокеанському узбережжі Каліфорнії, йшов по американському телебаченню протягом 10 років – з 1989 по 1999 роки – і зіграв чималу роль у зростанні популярності тієї ж Андерсон. Крім цього досягнення він обріс всякого роду наслідувачами, продовженнями і спін-оффами. До речі, навіть ідея комедії за його мотивами аж ніяк не нова: на початку 2000-х виходив пародійний ситком «сучий син» (Son of the Beach), в назві якого обігравалася схожість англійського лайки і слова «пляж».

Зрозуміло, що заслуженому комедіографові Америки, на рахунку якого комедії зі Шварценеггером і Денні ДеВіто («Близнюки», «Джуніор») і недавня «Більше, ніж секс» з Наталі Портман і Ештоном Катчером, вдасться розсмішити глядачів, показавши їм нових рятувальників з пляжу Малібу. Ось тільки фанати кіно чекають від Райтмана зовсім іншого – але виконання цих очікувань від нього мало що залежить, повідомляє Газета.Ру.

Справа в тому, що оголошена сто років тому – ну або просто давно – третя частина «Мисливців за привидами» гальмується зовсім не режисером і не відсутністю сценарію. Зі сценаріями навіть навпаки – їх безліч. Просто вони не задовольняють учасника першої і єдиної команди мисливців на надприродне – Білла Мюррея. За умовами договору актор має право накласти вето на будь-який проект, який йому чим-небудь не сподобається – і той активно користується цим правом. Так що – до тих пір, поки Мюррей не буде повністю задоволений, третіх «Мисливців» нам не дочекатися, зате, можливо, вдасться подивитися на «Рятувальників», що перетворилися стараннями Райтмана у клоунів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.