Новини світу. 8 березня. США. У Нью-Йорку розпочинається суд над 63-річним «псевдолікарем» Михайлом Сородским, який працював переважно з онкохворими-російськими іммігрантами – і який звинувачується в сексуальних домаганнях до пацієнтів.

Псевдолікар лікував рак йогуртом

За даними слідства, одну з хворих цілитель згвалтував, поки вона перебувала під впливом седативи, повідомляє New York Daily News. Звинувачення проти Сородского базуються на свідченнях восьми потерпілих, хоча за даними слідства цілитель, який тримав у Брукліні «холістичну клініку для лікування шкірних захворювань і спа-процедур», приймав сотні клієнтів. Платили йому до тисячі доларів за візит. Процедури зводилися до того, що Сородский втирав в шкіру ракових хворих йогурт, особливу увагу звертаючи на їх геніталії. Він стверджував, що ці втирання їх вилікують. Звинувачення каже, що позитивного ефекту від втирань не було.

З 2007 року диво-лікар знаходиться під арештом. За його звільнення встановлений заставу в $ 11 млн готівкою або $ 33 млн за безготівково. Йому повинні пред’явити звинувачення по 102 пунктам.

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.