Новини світу. 19 березня. У Москві з жалем сприйняли збройну акцію ВПС низки країн у Лівії, “яка здійснюється з посиланням на поспішно прийняту резолюцію 1973 РБ ООН”, заявив у суботу офіційний представник МЗС РФ Олександр Лукашевич.

Кремль, Москва
Москві не подобаються плани Заходу атакувати режим Каддафі

“Знову настійно закликаємо як всі лівійські сторони, так і учасників військової операції зробити все для недопущення страждань мирного цивільного населення, якнайшвидшого припинення вогню та насильства”, – йдеться в його заяві, опублікованій на сайті відомства.

“Вимагаємо вжити вичерпних заходів, з тим щоб забезпечити безпеку іноземних дипломатичних місій і їх співробітників. Особливо наполягаємо на забезпеченні недоторканності посольства Росії в Тріполі і російських громадян у Лівії, про що російська сторона вже зробила відповідні демарші”, – заявив офіційний представник МЗС РФ.

Як наголошується в заяві, Росія переконана, що для надійного врегулювання лівійського конфлікту потрібно негайно зупинити кровопролиття і почати діалог між самими лівійцями.

“Вважаємо важливим задіяти в цих цілях майбутній приїзд до Лівії представників Спеціального комітету високого рівня Африканського Союзу“, – сказав Лукашевич.

Військова операція в Лівії почалася в суботу незабаром після екстреного саміту з сітауції в африканській державі, скликаного у Парижі президентом Франції Ніколя Саркозі.

Літаки ВПС Франції вже знищили чотири лівійських танки на південно-заході міста Бенгазі – оплоту повстанців на сході Лівії.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.