Новини політики. 25 березня. Дмитро Табачник підтримує всі ідеї щодо розвитку російської мови в Україні.

Табачник розвиває російську мову де потрібноі там де ні

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник підтримує всі починання, пов’язані з розвитком російської мови в Україні.

Про це заявила заступник директора департаменту міжнародного співробітництва міністерства освіти і науки Росії Лариса Єфремова.

“На сьогоднішній момент міністр освіти України підтримує всі починання, пов’язані з розвитком російської мови, в тому числі і в дитячих садах України і в системі школи, і в системі вищої освіти”, – сказала Єфремова.

Вона зазначила, що зі зміною політичної ситуації в Україні у гуманітарній сфері відносини з Міносвіти України набагато покращилися.

Зокрема, за словами Єфремової, досягнуті домовленості про створення приватної російської гімназії в Києві з російською мовою навчання. Окрім того, в Україні стало набагато легше відкривати філії вузів Росії.

Також, додала вона, Міносвіти України створює підручники для вивчення української мови українцями, які живуть у Росії.

“За останній рік у нас змінилися відносини, вони йдуть у бік зближення та вироблення спільних інтересів”, – наголосила Єфремова.

Як відомо, прем’єр-міністр роботою Табачника не задоволений. Від Азарова Табачник отримав сувору догану за протест учителів. У вівторок 10 тисяч вчителів перекрили вулицю під Кабміном. Вони вимагали підвищити їм зарплатню.

Джерело Точка.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.