Новини політики. 25 березня. Народний депутат України з фракції Партії регіонів Володимир Олійник вважає, що слідству треба визначитися щодо реальних загроз життю колишнього працівника Держохорони Миколи Мельниченка.

Володимир Олійник
Володимир Олійник хоче перевірити, чи справді Мельниченку потрібна охорона

Про це він сказав у коментарі УНН.

“Він (Мельниченко – Ред.) сьогодні заявив і вважає, що така загроза життю його є. Хоча він перебуває під охороною, але він просить посилити цю охорону. Тепер компетентні органи, а це сьогодні прокуратура, яка веде слідство, повинна розглянути і прийняти рішення. Безперечно, на мій погляд, він є важливим свідком, майже одним свідком у цій справі. Тому що там стоїть питання не просто про те, що він передав плівки, він стверджує те, що слухав, коли безпосередньо йшов запис розмови. Тобто, у цьому відношенні особа, яка бачила, яка чула, є свідком. А якби він просто чув із носія, то він не є свідком”, – зазначив політик.

За словами Олійника, слідству треба визначатися щодо реальних загроз для життя Мельниченка, які можуть існувати.

“Я б підсилив охорону. Можна двох-трьох прикріпити охоронців або відпрацювати якісь заходи”, – додав парламентарій.

Нагадаємо, колишній працівник Державної охорони Микола Мельниченко офіційно звернувся до Служби безпеки України з проханням посилити його охорону і взяти під контроль “орлів Кучми”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.