Новини світу. 27 березня. США. Радіоактивні частки, що потрапили в атмосферу в результаті аварії на японській АЕС “Фукусіма-1”, досягли штату Невада, небезпеки для здоров’я людей немає через малі концентрації частинок в повітрі, повідомляє агентство Ассошіейтед Прес з посиланням на представників станції з моніторингу радіації при дослідницькому інституті DPI (Інститут дослідження пустинь).

"Фукусіма" добралася до столиці азарту США

У повітрі всесвітньо відомого грального-розважального центру – міста Лас-Вегас штату Невада – в суботу були зафіксовані частинки радіоактивного йодиду-131 і ксенону-133, які зазвичай не фіксуються на території штату. Вчені припускають, що це речовини саме з аварійної АЕС у Японії, так як раніше радіоактивні частинки звідти дійшли до сусіднього з Невадою штату Каліфорнія.

Фахівці комісії при Організації Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ДВЗЯВ) у п’ятницю заявили, що радіоактивні речовини, які викидає аварійна АЕС “Фукусіма-1” в Японії, будуть “заражати” інші країни протягом найближчих двох-трьох тижнів.

Джерело РИА Новости

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.