Новини України. 17 березня. Верховна Рада скасувала талон до посвідчення водія.

талон до посвідчення водія
Талон тепер не є необхідністю до посвідчення водія

За прийняття в цілому відповідного законопроекту проголосували 295 депутатів при мінімально необхідних 226.

Ініціаторами законопроекту “Про внесення змін до деяких законів (щодо скасування талона до посвідчення водія та удосконалення врегулювання у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху)” є депутати Ради Сергій Гусаров (Партія регіонів) і Наталія Королевська (“Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина”).

Законопроектом вносяться зміни до частини 9 статті 15 закону “Про дорожній рух”, згідно з якими право на керування транспортними засобами відповідної категорії підтверджується лише посвідченням водія транспортного засобу з установленим терміном дії.

На думку авторів законопроекту, розробка документа обумовлена ​​необхідністю приведення положень зазначеної статті до вимог європейського законодавства.

Зокрема, законодавче закріплення необхідності отримання талону до посвідчення водія не узгоджується з вимогами міжнародної Конвенції про дорожній рух, згідно з якою право на керування транспортним засобом засвідчується лише відповідним посвідченням.

Зараз право на керування транспортними засобами відповідної категорії підтверджується посвідченням водія транспортного засобу з установленим терміном дії і талоном до посвідчення водія транспортного засобу.

Джерело Сегодня

Comments

  1. нарешті,менше паперів носити,та ше й той талон такий великий 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.