Новини України. 19 березня. Прокуратура Запорізької області, яка здійснює перевірку фактів катування членів Всеукраїнського об’єднання «Тризуб», затриманих за звинуваченнями у пошкодженні пам’ятника Сталінові в Запоріжжі, чинить на арештованих тиск, щоб ті відмовилися від претензій.

Членів ВО "Тризуб" шантажують

Про це заявила дніпропетровська громадська організація «ГРАД», яка тримає зв’язок із затриманими та їхніми родинами, передає Радіо Свобода.

«Працівники прокуратури пропонують за єдиним зразком написати заяву, яка заперечує факт катувань. В іншому разі погрожують жорстокішою позицією обвинувачення під час суду і суворішим вироком. Ці протиправні дії прокуратури вкотре засвідчують замовлення влади на кримінальне переслідування членів «Тризубу» за політичними мотивами», – заявили в організації.

«ГРАД» звернувся до Генеральної прокуратури України з вимогою провести перевірку щодо катувань «сікачів» голови Сталіна в Запорізькому обласному управлінні СБУ.

Раніше «ГРАД» заявляв про тиск і фізичні знущання щодо ув’язнених у справі про погруддя Сталіна тризубівців Анатолія Онуфрійчука і Василя Лабайчука.

Перше судове засідання у справі пошкодження погруддя Сталіна відбудеться 31 березня у Запоріжжі.

Групу тризубівців звинувачують у відпилювання голови погруддю Сталіна, яке стояло перед будівлею Запорізького обкому КПУ, 28 грудня минулого року. «Тризуб» узяв на себе відповідальність за це. 31 грудня це погруддя, на яке вже повернули відпиляну голову, цілком зруйнували вибухом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.