Новини світу. 5 березня. Відео. Принц Уельський прочитав Євангеліє від Іоанна в онлайн режимі. Запис на популярному відеохостингу доступний кожному.

Принц Чарльз зачитав Біблію

Принц Чарльз з’явився на сайті, який допомагає талантам-початківцям ставати відомими, у незвичному образі.

Він вирішив підтримати Біблію Короля Джеймса, переклад в якій, схильні вважати найбільш точним.

На викладеному в інтернеті відео син англійської королеви Єлизавети II читає Євангеліє від Іоанна. Чотирнадцяту частину принц вибрав для читання особисто.

Своїм посланням він вирішив модернізувати свій імідж, наблизитися до громадськості і показати світу, наскільки важливо бути обізнаним у церковних справах.

Принц Чарльз дуже радий, що він удостоєний честь зробити свій внесок у святкування дня народження Біблії Короля Джеймса“, – повідомив прес-аташе королівської сім’ї.

Останнім часом принц Чарьз став набагато частіше використовувати інтернет, щоб не здаватися занадто старомодним. Під його патронажем створювався офіційний сайт майбутнього королівського весілля його сина, принца Вільяма, і Кейт Міддлтон.

На сайті постійно постійно розміщуватимуться оновлення на тему весілля аж до 29 квітня, дати події.

Сама британська королева була задоволена створенням профайла Британської монархії та Букінгемського палацу в одній з популярних соціальних мереж.

На своїй сторінці на фото-сайті Flickr королівська сім’я постійно оновлює розділ з фотографіями і відеозаписами, як з ділових зустрічей, так і повсякденного життя.

Свою сторінку в Twitter Єлизавета II створила в 2009 році, тим самим, ставши ще ближче до британського народу та світової громадськості.

ВІДЕО

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.