Новини України. 3 березня. Глава Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв вручив Голові Ради міністрів Криму Василю Джарти традиційну кримськотатарську національну каракулеву шапку – къалпакъ.

Василь Джарти
Василь Джарти отримав шапку

Як зазначив Джемілєв сьогодні під час церемонії закладання пам’ятної капсули на місці майбутнього будівництва Соборної мечеті, «протягом тривалого періоду кримські татари не могли домогтися справедливості, однак завдяки Василю Джарти всього за кілька тижнів справа зрушила, і ми стали свідками поворотного етапу в житті народу».

Глава Меджлісу вручив прем’єр-міністру шапку від імені кримськотатарського народу. За його словами, подібними подарунками традиційно нагороджуються люди, які вчинили будь-які мужні вчинки.

«Джарти проявив мужність. Він прийшов особисто до міської ради (Сімферополя) і зрушив справу з мертвої точки. І от люди, які одноголосно були проти, проголосували за», – зазначив Мустафа Джемілєв.

Він також додав, що «депутати у нас розуміють лише мову стусана».

Як повідомлялося, сьогодні в Сімферополі на місці майбутнього будівництва Соборної мечеті відбулося закладання першого каменя і пам’ятної капсули з посланням до нащадків.

Джерело е-Крим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.