Новини світу. 13 березня. Польща. Польща не буде поспішати з оприлюдненням доповіді про причини і обставини авіакатастрофи під Смоленськом 10 квітня 2010 року, повідомляють в неділю польські ЗМІ.

Авіакатастрофа під Смоленськом
В авіакастрофі під Смоленськом винні ... Хто?

Над доповіддю працює комісія польських експертів під керівництвом глави МВС Єжи Міллера. Першим з доповіддю, як повідомлялося раніше, ознайомиться прем’єр-міністр Дональд Туск, після чого буде прийнято рішення про його публікацію.

Як заявив Туск у неділю, він не має наміру ні квапити, ні затягувати процес підготовки та оприлюднення доповіді, однак відразу документ опублікований не буде.

“Якщо доповідь комісії Міллера ще до 10 квітня з’явиться на столі прем’єра, то він буде опублікований мінімум через тиждень”, – сказав він.

“Я не можу і не повинен впливати або тиснути на комісію, якщо мова йде про темпи її роботи. Після одержання доповіді за домовленістю з прокуратурою ми будемо вирішувати, що підлягає оприлюдненню, що ні. Мова йде про ту інформацію, яка може представляти собою таємницю слідства Я і генпрокурор будемо оцінювати, які дані оприлюднити “, – сказав прем’єр.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.