Новини економіки. 29 березня. На засіданні постійної комісії з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем Львівської обласної ради були присутні начальник ДПА у Львівській області Віталій Пекарчук та представники підприємницьких кіл, автори звернення на адресу Львівської обласної ради стосовно посилення тиску податкових органів на малий та середній бізнес.

ДПА стверджує про готовність до діалогу

Про це повідомили кореспонденту УНН у прес-службі Львівської облради.

Як повідомив під час засідання комісії начальник ДПА у Львівській області за конкретним фактом, який озвучили підприємці з Борислава, зараз ведеться службове розслідування. Також, за словами Віталія Пекарчука, найближчим часом буде змінено правила проведення перевірок працівникам ДПІ у районах області. Начальник ДПА у Львівській області запевнив депутатів, що податкова готова до діалогу з підприємцями.

Такого результату вдалося досягнути після розгляду звернень підприємців у комісіях Львівської обласної ради з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем і комісії з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності і розвитку підприємництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.