Новини економіки. 25 березня. Проведенню пенсійної реформи альтернативи немає.

Микола Азаров
Азаров знає, що пенсійна реформа буде

Про це заявив прем’єр Микола Азаров, виступаючи перед учасниками шостого з`їзду Федерації профспілок, повідомляє пресс-служба уряду.

“Альтернативи немає і виходу іншого немає. Нам обов’язково треба проводити пенсійну реформу. Не ми її проведемо – тоді інші проведуть, але з набагато більшими труднощами, з набагато більшими втратами”, – зазначив він.

“Наше з вами спільне завдання – відпрацювати цю реформу так, щоб кожен громадянин її зрозумів”, – підкреслив Азаров.

Прем’єр також наголосив, що після консультацій з президентом Віктором Януковичем, ухвалено рішення не виносити проект пенсійної реформи на розгляд парламенту, а продовжити її всебічне громадське обговорення.

“Ми її відклали не тому, що чогось боїмося. Ми хочемо провести її, маючи підтримку людей, обов’язково маючи підтримку людей”, – наголосив прем’єр.

Він додав, що уряд розраховує на те, що, зокрема, молодь підтримає проведення пенсійної реформи, “оскільки це її майбутнє”.

Раніше лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що його політична сила ухвалила рішення відкласти розгляд пенсійної реформи.

У свою чергу колега Єфремова по партії Володимир Зубанов заявив, що розчарований у реформаторських здібностях віце-прем’єра Сергія Тігіпка.

Джерело Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.