Новини  політики. 29 березня. У Партії регіонів вважають українців своїми працівниками і біомасою, дозволяючи людям лише розмножуватися і відводячи їм роль споживачів обмеженого набору дешевих продуктів.

Олександр Турчинов
Влада сказала за кого вона має народ - Турчинов

Про це заявив перший заступник голови ВО “Батьківщина” Олександр Турчинов, повідомляє Ліга.

“Донецький губернатор Анатолій Близнюк вчора заявив, що середня зарплата (2500 грн.) У Донецьку на всі 100% забезпечує “біологічну норму життя” місцевих жителів. З одного боку, я не думаю, що в Донецьку живуть якісь особливі люди, здатні собі ні в чому не відмовляти на $300 в місяць, хоча і ці гроші отримують там далеко не всі А з іншого, представники ПР вже не приховують, що вони сприймають більшість українців, як біомасу”, -. підкреслив Турчинов у своєму блозі .

“Цій біомасі ними відводиться нескладна роль: задовольнятися своєю “біологічною нормою”, споживаючи обмежений набір дешевих продуктів, розмножуватися і працювати на ПР і на цьому потрібне вождям ПР біологічний коло людського існування замикається.”, – Відзначив політик.

“Але, мені здається, презирство до людей і до їхніх можливостей виживати значно прискорює біологічне існування цієї влади”, – підсумував Турчинов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.