Новини авто. 29 березня. Нове покоління успішних моделей Opel і Renault буде вироблятися на заводах у Великобританії та Франції.

Opel Vivaro
Opel і Renault продовжують співпрацю з напрямку комерційних авто

Opel і Renault назвали заводи, на яких збиратимуть нове покоління моделей Opel Vivaro і Renault Trafic. Початок виробництва заплановано на 2013 рік.

Opel підтвердив, що виробництво Vivaro нового покоління почнеться на заводі у Лутоні (Великобританія). А Renault буде виробляти Trafic нового покоління і нову H2 версію Opel Vivaro на своєму заводі в Сандувілле (Франція). Після запуску всіх версій нового фургона обсяги його виробництва на заводі в Сандувілле повинні скласти 100 тис. одиниць у рік.

Спільна робота двох компаній почалася в 1996 році з запуску першого покоління Opel Movano і Renault Master. З тих пір співпраця поширилася на моделі Vivaro/Trafic і друге покоління Movano/Master, виробництво якого почалося в 2010 році: був представлений розширений модельний ряд, що включає задньопривідну версію і автомобілі “спеціального призначення”.

У вересні 2010 року Opel і Renault оголосили про своє рішення продовжити успішну співпрацю в сегменті легкого комерційного транспорту.

Джерело finmarket.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.