Новини України. 20 березня. Народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко вважає, що ситуація навколо “Газети по-київськи” є корпоративним конфліктом.

Олена Бондаренко

Як повідомляє прес-служба партії, таку думку вона висловила УНН, коментуючи інформацію про те, що Європейська федерація журналістів вимагає від співвласника групи компаній “Приват” Ігоря Коломойського покласти край політичному втручанню в діяльність своїх ЗМІ в Україні.

“Очевидно, що це абсолютно корпоративний конфлікт. Економічно власник вирішує якісь свої вузькі інтереси і проблеми, пов’язані саме з цим виданням. Очевидно, що є конфлікт, непорозуміння між власником і редакцією”, – вважає вона.

Бондаренко підкреслила, що “як виявляється, цензура буває не лише з боку політиків”, додавши, що це один із найбільш показових прикладів.

“Чи буде газета виходити знову? Це може зараз сказати сам власник і, напевно, у власника вже давно перезріла необхідність зустрітись і з керівництвом редакції, і з самою редакцією, з управляючими”, – резюмувала Бондаренко.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.