27 березня. Дивлячись на сучасний стан країни та збіднілої нації, починає здаватись, що все нарешті здійснилось!

Революція буде!

Українців так часто дурили та розчаровували, що вірити старим чи «новим старим» політикам молодь та середнє покоління вже не буде.

Десятки перебіжчиків від БЮТу та помаранчевих до партії влади, величезні маєтки з прислугою лідерів компартії, провали в економіці, хабарництво, українофобія, розквіт олігархії при всіх урядах та президентах не тільки зневірили населення, але й дали позитивний поштовх.

Мисляча і нескорена молодь вирішила почати з нуля та шукати нові шляхи, об’єднуючись в нові рухи та організації!

Ці шляхи різні, деколи навіть вороже налаштовані одне до одного: Автономний Опір, Відсіч, Пряма дія та навіть ВО Свобода з новими молодими політиками. Ці організації, рухи, партії, стоячи на різних ідеологічних платформах, дуже схожі не сприйняттям всіх «бувших» та всього «бувшого»!

Слухаючи їх риторику, стає зрозуміло, що ці сили не вірять про прихід до влади «хороших» політиків, які все зможуть змінити. Ці сили йдуть міняти систему в цілому і половинчастість їх не влаштовує.

Зі спокійною душею можна бути впевненим, що ми ще побачимо як з країни втікатимуть Коломойський з Ахметовим, прихопивши з собою Юлію Володимирівну з Балогою.

Але як то завжди виявляється, за мрії треба ще поборотись!

Знову «добрі» люди пробують нам підкласти нові граблі! І несуть ці граблі, як не дивно, всім знайомі старі системні «революціонери», ну і звичайно від різного роду політиків теж не обійшлось. Добре знайомі обличчя будь-кому, хто хоч якось мав доточення до громадської діяльності в Києві чи Західній Україні Андрія Парубія та Андрія Левуса, чути голос підтримки і з Волині з боку Ігоря Гузя!

Що може їх об’єднувати? Тільки три речі!

Перша – це кожен з них за свою кар’єру встиг побувати в кількох політичних силах. Причому ці сили мали завжди різну ідеологію!

Друга – всі вони зрозуміли, дивлячись на нові рухи та тенденції в Україні (це і останні вибори в місцеві ради, протести студентів чи агітація та марші автономів), що наші професійні політики давно викинуті за межі революційних процесів!

І остання. Наша вже згадана трійка давно являється заприсяженими членами ОУН (р). можливо саме це і спонукає так хвалити один одного як півень зозулю у відомій байці.

Згадана остання організація, це, нажаль, пародія на 20-30роки минулого століття. Злібералізована кантора, що останні десять років тільки те і робить, що критикує саме націоналістичні структури і всюди готова підтримати «українських олігархів». Справжні буржуазні націоналісти?! Як, наприклад, «оунівець» Гузь міг працювати (звичайно за гроші, а не з ідеалістичних почуттів) у Балоги? Кулю за це від своїх побратимів він не отримав?!

Але залишимо цю організацію та повернемось до наших «друзів».

Ще навесні 2010 року Парубій невдало вирішив повернутись на революційні вулиці. Загравання з «Відсіччю» через С. Вонса та відкрите фінансування львівського осередку цієї організації відчутно підписувало імідж «Відсічі» на теренах Західної України. Завершилась ця «співпраця» незначними, але відчутними втратами членства та підозрілим ставленням до «Відсічі» патріотичних організацій, що на початках об’єднались заради повалення Табачника.

Наслідок: провал анти-табачної кампанії та розчарування львівського студентства!

Зрозумівши, що мало хто тепер погодиться на його «допомогу» навіть за гроші, Андрій вирішив очолити революцію іншим шляхом, створивши щось «своє»!

Досвіду з цим у Парубія не бракує, але бракує ідей! Хоча знову ж вистачає наглості займатись плагіатом. Як і в «старі добрі часи» помаранчевої дискотеки, коли з’явився очолюваний Парубієм Народний союз «Наші українці» (нічого не нагадує?) так і тепер погляд у цієї людини впав на швидко зростаючий рух Автономного Опору! Ось саме тут вирішили наші революціонери набрати ідей! Пам’ятаючи свій досвід та досвід колишніх колег по цеху Каськіва і компанії, у створенні ще одної Пори (жовтої) чи краще сказати, буржуазної, на відміну від молодих ідеалістів з чорної Пори! Вирішив не відставати, ось вам і назва «Опір». З риторики забрали боротьбу з системою, відкинули соціал-націоналістичну ідеологію, «не має поганих олігархів – це влада погана» і ми маємо новий «революційний рух».

Логіка наших «друзів» проста. Якщо якісь там молоді «маргінали» без фінансування розкрутити свої ідеї та понести їх в маси, то що ж ще можна зробити з непоганим вливання ззовні?

А вливання, як і допомога людей, що сидять на зарплаті, в офісах в центрі Києва, з гучними презентаціями свого руху, досить непогані, враховуючи, що слід веде до колишнього голови СБУ і теперішнього керівника партії Ющенка «Наша Україна. Так, саме він, Валентин Наливайченко, покинувши секретну службу, розпочавши розкрутку (м’яко кажучи, не зовсім невдалу) ініціативи «Оновлення країни» та й закінчивши в кріслі голови партії, саме він та його колеги олігархи є головним спонсором! Вся основа нового «Опору» повністю (крім Парубія) співпадає з основою провального «Оновлення країни». Це вже згаданий Андрій Левус, помічник депутата Парубія та голова виконкому «О.К.» із наливайченківської контори йдуть сліди Оксани Кузан, Івана Кішки, Сергія Пархоменка та Романа Орищенка!

Особливо цікаво було дивитись на альбом фотографій з акції «Опору» під Крутами. Видно, що відробляти гроші заставляють вже. Бо як пояснити, що з десятка знимків Левусу та Парубію виділили по одній фотографії, зате колишній голова СБУ світиться аж на трьох.

Що ж таке пообіцяли підкинути на Волинь – не зрозуміло. Ігор Гузь в інтернеті так розспівується у хвалебних одах Парубію, що геть забув про голову своєю партії «За Україну» Кириленка. Думаю, членство в одній організації на це не впливає!

Чи зможуть Андрій Левус та Парубій щось змінити, повернути молодь з правильного шляху (на мою думку, всі теперішні нові ініціативи молоді є правильними не дивлячись на ідеологію, вони ворожі до ліберальних буржуїв) чи зможуть ще в колисці задушити революцію?

Дивлячись на цих людисьок, думаю, що НІ!

Левус зникне, тільки почнеться якийсь перебій з грошима, а те, що у всіх середовищах, де він перебував, впевнені, що він працює на міліцію чи СБУ, напевно, мало б суттєво зупинити розвиток «нового руху».

Парубій взагалі невдаха, якого не поважають як націоналісти, так і ліві революціонери. За свою 20-ти річну політичну кар’єру його знають тільки як цитувальника Гітлера в 90-х роках та націонал-ліберала на початку 2000-них. Встиг він розвалити потужну організацію «Патріот України»яку він очолював, як казали очевидці які запитали його на була вітповідь “Немає концепції утримувати таку організацію”, звичайно що це вже після домовленості з “Помаранчевими”, коли йому пообіцяли крісло в парламенті? розкрасти Народний дім у 2004 (тобто все, що привозили підприємці під час «революції»)

Як згадують свідки, коли підвали були забиті цигарками «Mallboro», людям видавали «Прилуки». А де ділись ті дорогі марки цигарок, води, тони круп та макаронів, консерви??? Ніхто, крім керівника Народного дому мабуть не знає. Тільки от квартира у Львові оновилась і сімейний бізнес піднявся.

Пам’ятають всі про лузерний проект «Наші Українці»! Неможливо забути про димовуху в парламенті, що невідомо кому зашкодила?

Враховуючи це все, думаю, і їхній новий проект світить провалом і революцію не зупинить!

Не зупинить, але затримати та нагадити може.

Так що будьте пильні, друзі революціонери!
Український громадянин, Орієнтири

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.