Новини політики. 14 березня. Фракція НУНС вимагає створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування обставин приватизації державних об’єктів.

Микола Мартиненко

Про це заявив лідер фракції Микола Мартиненко на погоджувальній раді у понеділок.

“Нам незрозумілі речі, які відбуваються. Укртелеком приватизовано конкурсом з однією юридичною особою. Це нас більше ніхто не хоче купувати, чи ми такі умови ставимо? Приватизація Міжнародних авіаліній України відбувається за оціночною ціною, теж без жодних конкурсів. На черзі приватизація Одеського припортового, і в кінці-кінців, ми вийдемо з вами на землю”, – заявив він.

“Якщо ми не змінимо практику, якщо ми не змінимо інвестиційне середовище, то економічні показники будуть лише погіршуватися”, – додав Мартиненко.

У свою чергу лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що вони наполягають на створенні ТСК щодо розслідування обставин підписання екс-прем’єром Юлією Тимошенко газових контрактів з Росією у 2009 році.

Водночас спікер Володимир Литвин попросив депутатів надати всі пропозиції стосовно ТСК, і в разі їх готовності, розглянути їх створення у четвер.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.