Новини України. 30 березня. Новопризначений Генеральний консул Росії у Львові Олег Астахов стверджує, що не говоритиме українською мовою доти, доки не опанує її принаймні наполовину так добре, як нею володіє його попередник Євген Гузєєв.

Замість Гузєєва генконсулом Російської Федерації у Львові став Астахов

«Настільки добре, наскільки володіє українською мовою Євген Федорович, я не володію. Але я одразу заявлю одну прекрасну річ: я дуже поважаю українську мову, мені не потрібен перекладач з української на російську. Я буду говорити українською мовою тоді, коли я буду принаймні наполовину говорити так, як говорить Євген Федорович за якістю мови. Я її занадто поважаю, щоб говорити нею погано», – запевнив Астахов.

Окрім того, новий Генконсул РФ у Львові зазначив, що всі зустрічі, які в нього відбулися протягом останнього тижня в місті, відзначилися особливим позитивом.

«Не було жодної негативної нотки. Я дякую львів’янам за той позитив, який на мене навалився», – сказав він.

Також Олег Астахов розповів, що після 2007 року, коли він покинув дипломатичну службу в Молдові, де він був радником посла, він працював у Міністерстві закордонних справ РФ в департаменті, що займається російсько-українськими стосунками. Щодо чуток, що дипломатичну службу у Молдові він змушений був припинити зі скандалом і його змусили виїхати з країни, Астахов зазначив:

«З чим це може бути пов’язано? Це – чисто дипломатична робота. Це не пов’язано з моєю особистою поведінкою, виступами. Це – певні питання, пов’язані з молдовсько-російськими відносинами».

Джерело ZAXID.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.