Новини світу. 30 березня. У бразильському місті Курітіби, розташованому у вузлі залізничних і шосейних доріг, пройшла презентація найдовшого у світі автобуса.

Найдовший в світі автобус

“Новий транспортний засіб довжиною в 28 метрів буде працювати на паливі на базі соєвого масла”, – розповів представник мерії Курітіби Пабло Суарес.

За словами Суареса, автобус з мотором від шведського концерну «Вольво» може похвалитися подвійним зчепленням, місткістю в 170 пасажирів і особливим сенсорним датчиком, який змушує світлофори на перехрестях миттєво перемикатися на зелене світло.

“До того ж, маршрут в 22,4 кілометра з дев’ятьма зупинками він проходить всього за 25 хвилин, що займає на 10 хвилин менше, ніж у автобусів, що циркулюють по даному маршруту зараз”, – додав він.

Влада Курітіби підрахувала, що в середньому новий автобус зможе переправляти щодня до 53 000 чоловік, що в значній мірі не тільки «розвантажить» міські вулиці від старих транспортних засобів, але і на 50% скоротить викид шкідливих речовин в навколишнє середовище.

“Це екологічно найчистіший з усіх відомих мені транспортних засобів”, – зауважив мер міста Лусіано Дуччо.

Раніше найдовшим автобусом у світі могли похвалитися в Шанхаї, де довжина транспортного засобу складала 25 метрів.

Джерело Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.