Новини світу. 4 березня. Великобританія. Національний архів Великобританії опублікував секретні документи, що стосуються обговорення НЛО британськими політиками, “вторгнення прибульців”, а також сотні свідчень і розслідувань невпізнаних явищ військовими і поліцейськими, передає в п’ятницю британський телеканал Sky News.

НЛО
НЛО часто залітає до Землі

Національні архіви Великобританії щорічно розсекречують документи, пов’язані з непізнаними літаючими об’єктами з архівів міністерства оборони країни. Вони відомі як “файли НЛО” (UFO Files) і незмінно приковують до себе увагу громадськості та журналістів.

На цей раз в документах міститься обговорення феномена НЛО на рівні британського уряду. Зокрема палата лордів в 1978 році проводила дебати з питання повідомлень про факти появи непізнаних об’єктів у Великій Британії.

Крім цього, в одному з документів, описаному як інцидент “Війна Світів“, розповідається про інцидент з НЛО в 1967 році, як про потенційну загрозу прибульців у Великобританії. Надійшли публічні повідомлення про пересування шести невеликих “літаючих тарілок”, побудованих в чіткий порядок у небі на півдні Англії. На сигнал про НЛО були вислані літаки військово-повітряних сил Великобританії, чотири поліцейських підрозділи, загін саперів, армійські частини і підрозділ спецслужби міністерства оборони.

Незабаром з’ясувалося, що “НЛО виявилися фальшивками”, зробленими студентами з технічного коледжу Фарнборо, графство Хемпшир.

В іншому документі йдеться про відеоматеріал, знятий родиною в 2003 році, де НЛО зигзагоподібно мерехтить в небі червоними і білими квітами. Ще один засекречений документ розповідає про доповідь екіпажу поліцейського вертольота, який бачив від 20 до 30 об’єктів, що світяться в небі над графством Кент.

“Поліція була направлена для розслідування. Об’єкти рухалися швидше ніж літальний апарат зроблений людиною”, – говориться в документі.

Ще один з типових засекречених документів розповідає про повідомленні місцевого жителя, який бачив над своїм будинком літаючий об’єкт у формі сигари.

Всього було представлено 35 файлів, що містять 8500 сторінок з повідомленнями, включаючи доповіді ВВС, фотографіями та малюнками очевидців про НЛО. Крім цього деякі випадки пов’язані з викраденнями людей прибульцями.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.