Новини політики. 29 березня. Після вторгнення до Лівії США можуть знайти привід для початку військової операції відносно Венесуели, аби забезпечити собі доступ до значних запасів нафти, якими володіє дана країна.

Рада Безпеки ООН
Наступною жертвою змови ООН може стати Венесуела

Таку думку в ексклюзивному коментарі УНН висловив народний депутат від Компартії, секретар Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ігор Алексєєв.

Венесуела є однією з країн по запасах нафти. Тому я не виключаю, що буде знайдено через деякий час причину, що нібито Уго Чавес порушує права громадян, через яку, можливо, руками сателітів США буде ініційовано прийняття відповідної резолюції Радою Безпеки ООН“, – зазначив Алексєєв.

У той же час він висловив сподівання, що наступного разу Росія, як активний член Ради Безпеки ООН, не допустить тієї помилки, якої вона припустилася відносно визначення своєї позиції щодо Лівії.

“Очевидно, що США нахабним чином, використовуючи міжнародні організації, серед який – Організація об’єднаних націй, безпринципно проводять реалізацію власних національних інтересів. Вони відстоюють інтереси не лише власних компаній, але й транснаціональних корпорацій, які, по суті, теж є американськими”, – зазначив Алексєєв.

Нардеп також додав, що метою військового вторгнення США та їхніх союзників у Лівію є заволодіння нафтовими свердловинами.

Нагадаємо, раніше Президент Венесуели Уго Чавес зазначав, що після вторгнення до Лівії США можуть розпочати планування аналогічної операції відносно Венесуели.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.