Новини політики. 25 березня. Депутатська група партії “Наша Україна” висловлює солідарність з вимогами організацій підприємців та інших суспільних груп, які проводять всеукраїнський автомобільний марш та численні акції протесту у різних регіонах країни.

Наша Україна підтримає автоМайдан

Політсила пообіцяла надавати правову та оргдопомогу мітингувальникам.

Як повідомила прес-служба “Нашої України“, представники цієї політсили заявили, що виступають категорично проти “псевдо-реформ влади, які ведуть до зубожіння та порушення прав мільйонів українців”.

За словами “нашоукраїнців”, йдеться про посилення податкового і адміністративного тиску на малий і середній бізнес, урядові проекти пенсійної реформи, житловий і трудовий кодекси, комерціалізацію освіти, збільшення безробіття, зростання цін і падіння реальних доходів, зарплат і пенсій громадян.

“Ми переконані, що саме громадяни мають бути повноправними господарями у нашій країні і визначати державну політику, а не чиновники чи олігархи, які захопили владу і ведуть країну до занепаду”, – зазначили у партії.

Політики висловили готовність до тісної співпраці з координаційною радою Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України, іншими громадськими структурами, профспілками з метою представлення та виконання їхніх вимог у Верховній Раді, розробки і прийняття ефективних альтернативних законопроектів до рішень влади.

Наша Україна” запевнила, що надаватиме правову та організаційну допомогу організаторам і учасникам громадянських протестів.

“Наше спільне завдання сьогодні – контроль над владою та недопущення дій чиновників, які обмежуватимуть права і погіршуватимуть життя людей”, – резюмували у “Нашій Україні”.

Нагадаємо, сьогодні із двох напрямків – заходу та сходу – до Києва в’їдуть дві колони учасників акції “Відбери в олігархів Україну, поверни її громадянам!”. Спільний мітинг проходитиме з 12.00 до 14.00 у Києві на Європейській площі.

Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України об’єднала близько 100 організацій підприємців. Автопробіг підтримують також Конфедерація вільних профспілок, молодіжний рух “Відсіч”, Асоціація правозахисників України, Всеукраїнська спілка ветеранів, Спілка офіцерів України, Асоціація українських банків.

Джерело Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.