Новини України. 5 березня. Партійна група «Наша Україна» веде переговори про об’єднання з іншими політичними силами, які входять до парламентської фракції «Наша Україна – Народна Самооборона».

Валентин Наливайченко
Наливайченко обговорює об'днання партій всередині НУНС

Про це в ефірі «5 каналу» повідомив народний депутат, заступник голови Політради «Нашої України» Віктор Матчук.

«Ці перемовини ведуться головою Політради «Нашої України» Валентином Наливайченком. Він спілкується з керівниками інших політичних партій, представлених у блоці НУНС у парламенті. І я дуже сподіваюся, що ці перемовини будуть успішними», – сказав Віктор Матчук.

На запитання про те, що він вважає успішними перемовинами, представник НУ відповів, що йдеться про «об’єднання в одну політичну партію», інформує прес-служба Нашої України.

Віктор Матчук повідомив, що уже практично готовий законопроект про вибори до Верховної Ради України у 2012 році і «місця блокам там не буде».

«До того часу нам потрібно бути максимально відмобілізованими», – сказав нардеп.

За його словами, для того, щоб вести переговори з іншими партійними групами, «Нашій Україні» потрібно було спершу створити свою партійну групу.

«Ми цей крок зробили. Далі ми будемо робити наступні кроки», – заявив Віктор Матчук.

Він також наголосив на тому, що для «Нашої України» зараз важливо донести свою позицію до людей.

«Для нас як партійної групи важливо вести не тільки перемовини з іншими. Це наша внутрішня справа. Нам дуже важливо, щоби наші виборці колишні, майбутні виборці, знали позицію «Нашої України». Не аморфного утворення блоку НУНС, а позицію партії «Наша Україна», – сказав депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.