Новини світу. 25 березня. Японія. Підвищення рівня радіації змусило персонал аварійної японській АЕС “Фукусіма-1” тимчасово призупинити роботи на першому і другому енергоблоках, повідомляє з посиланням на компанію-оператора станції Терса агентство Кіодо.

Фукусіма
На Фукусімі знову припинили роботу

За попередньою інформацією, джерелом підвищеного радіаційного фону стали калюжі води, що скупчилася в нижній частині енергоблоків.

Також з’явилася інформація про скупчення радіоактивної води в машинному залі третього енергоблоку. Евакуація фахівців звідти поки не проводиться.

За даними японської газети “Санкей”, у зв’язку зі сформованою ситуацією тимчасово припинені намічені на п’ятницю роботи з ремонту насоса в третьому енергоблоці.

Фахівці Агентства з ядерної та промислової безпеки Японії (NISA) у п’ятницю також повідомили, що не виключають можливості пошкодження захисної оболонки реактора третього енергоблоку.

“З високою часткою ймовірності ми можемо припустити, що пошкоджена оболонка третього реактора”, – цитує “Санкей” слова представника Нісіяма Хідехіко Ніса.

Жертвами японського землетрусу і викликаного ним цунамі до теперішнього часу стали не менше 10 035 осіб, кількість зниклих безвісти досягло 17 443 чоловік.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.