Новини України. 9 березня. Повторний викид пилу зі шламового поля №2 Миколаївського глиноземного заводу (Миколаїв) відбувся 8-9 березня в Миколаївській області.

Миколаївський глиноземний завод
На "Миколаївському глиноземному заводі" знов трапився викид газу

Про це сказано в повідомленні Миколаївської обласної державної адміністрації.

“На території Лиманівської сільської ради – у зв’язку з посиленням вітру – спостерігаються періодичні хмари пилу в районі шламосховища №2 ТОВ “Миколаївський глиноземний завод”, – сказано в повідомленні.

Облдержадміністрація разом з керівництвом ТОВ “Миколаївський глиноземний завод” терміново відновили роботи з мінімізації наслідків проходження пилової хмари.

“Організовано цілодобову роботу обласної оперативної групи… вживають заходів для стримування пилу, проводять підготовчі роботи із запуску на шламосховищі стаціонарної системи пилоглушіння в зимових умовах”, – сказано в повідомленні.

Ситуація, відповідно до повідомлення, перебуває на постійному контролі керівництва ОДР та МГЗ.

Облдержадміністрація просить населення за наявності скарг або додаткової інформації звертатися в її управління з питань надзвичайних ситуацій.

Як повідомлялося, перший викид пилу зі шламового поля №2 МГЗ відбувся 25-26 лютого.

На шламосховищі, куди складують відходи виробництва глинозему, через сильні морози замерзла рідина, яка не дає шламу розсипатися, вітер почав розносити верхній шар висохлого шламу.

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Микола Круглов попросив Міністерство екології та природних ресурсів перевірити безпеку шламосховищ МГЗ.

Завод – єдиний виробник глинозему в Україні, контролюється холдингом Олега Дерипаски “Російський алюміній”, що входить до трійки найбільших виробників алюмінію у світі.

За матеріалами Українські Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.