Новини світу. 29 березня. Малаві. Колишні співробітники заснованої Мадонною благодійної організації Raising Malawi подали до суду на свою работодавцю.

Мадонна, співачка
Благодійність вилізла співачці боком?

У позові вони вказали, що співачка несправедливо їх звільнила і не виплатила їм належні компенсації, повідомляє Reuters.

Співробітники Raising Malawi були звільнені після того, як організація відмовилася від плану будівництва школи для дівчаток неподалік від столиці Малаві, міста Лілонгве. Представники Мадонни пояснили рішення закрити проект тим, що він перебував у віданні некомпетентних людей. Вина за зрив будівництва школи була покладена на виконавчого директора благодійної організації.

Так чи інакше, в результаті відмови від реалізації проекту роботи позбулися кілька людей. За словами адвоката звільнених співробітників Raising Malawi, його клієнтів зобов’язали підписати заяву про відхід, перш ніж їм виплатили вихідну допомогу.

У Мадонни є 14 днів на те, щоб ознайомитися з позовом і зробити кроки у відповідь. Поки ні сама співачка, ні її представники не прокоментували ситуацію.

Організація Raising Malawi була заснована Мадонною в 2006 році. Метою організації є допомога малавійським дітям-сиротам. Сама Мадонна є прийомною дитиною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.