Новини України. 30 березня. За прогнозними показниками Головного управління освіти Львівської ОДА, в області можуть призупинити роботу 24 загальноосвітніх навчальних закладів.

Недостача учнів може призвести до закриття шкіл

Про це заявив начальник управління Михайло Брегін.

Як розповів Брегін, на Львівщині може бути призупинено роботу 24-ох освітніх закладів, в тому числі 21 навчальний заклад І ступеня і три І-ІІ ступеня. При цьому, за словами чиновника, планується, що половина із них уже через два роки відновить свою роботу.

Також Брегін зазначив, що за прогнозними показниками 37 навчальних закладів може бути реорганізовано, тобто у них може бути понижено ступінь.

Загалом така оптимізація, за його словами, може торкнутися 97 працівників, з яких 31 і так підпадає під звільнення через досягнення пенсійного віку.

Водночас чиновник запевнив, що остаточне рішення щодо такої оптимізації будуть приймати місцеві органи самоврядування та місцеві громади.

Причиною такої оптимізації Брегін назвав те, що на Львівщині існує низка шкіл, які не є належно укомплектовані учнями.

Врешті Львівська облрада на пропозицію голови фракції ВО «Свобода» Ірини Сех зазначила, що вважає не припустимим закриття шкіл на Львівщині, і рекомендувала місцевим громадам не виконувати рішення про оптимізацію, коли воно буде прийняте.

Джерело Захід.net

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.