Новини спорту. 18 березня.  Донецьк. З наступного футбольного сезону 2011/2012 років на стадіоні “Донбас Арена” буде введена заборона на паління.

Донбас Арена
"Донбас Арена" стане вільною від тютюнового диму

Про це йшлося на прес-конференції 17 березня 2011 року в Донецьку на “Донбас Арені“, присвяченій популяризації здорового способу життя серед молоді та всіх шанувальників футболу.

Генеральний директор стадіону “Донбас АренаОлександр Атаманенко, виступаючи перед журналістами, зокрема зазначив, що з наступного футбольного сезону 2011/2012 років на стадіоні “Донбас Арена” буде введена заборона на паління.

“Впродовж декількох домашніх матчів “Шахтаря” ми проводили опитування вболівальників, яке показало, що всього 35% з них палять. Більше того, 78% уболівальників, що палять, цілком підтримують нашу ініціативу, спрямовану на пропаганду здорового способу життя і готові відмовитися від паління під час матчу”, – повідомив Олександр Атаманенко.

Заборона на паління буде поширюватись абсолютно на всі зони стадіону в дні проведення футбольних матчів, оскільки основним лозунгом антитютюнової кампанії є “Футбол і паління – несумісні”.

Щоб роз’яснити відвідувачам стадіону причини запровадження заборони на паління, для участі в акції запрошено волонтерів проекту “Донецьк без тютюнового диму”, які під час домашніх матчів “Шахтаря” в чемпіонаті та Кубка України будуть проводити інформаційну компанію серед уболівальників, котрі палять.

Джерело Урядовий портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.